Hakkımızda

Lion Medikal ve Hazır Giyim

Biz Kimiz?

Lion Medikal ve Hazır Giyim, 2017 yılında internet sitesi ve sosyal medya platformları üzerinden e-ticaret hayatına başlamış olan bir girişimdir. 

Lion Medikal ve Hazır Giyim 2019 yılında hem online satış yapmakta hem de İzmir'de yer alan perakende mağazasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Lion Medikal ve Hazır Giyim'de, bir çok hemşire ve doktor formasının yanı sıra, sabo terlikler, kişiye özel tasarımlı terlikler, doktor önlükleri ve cerrahi boneler ile anne-bebek ürünleri de yer almaktadır. 

Neden Biz?

Tüm giyim ürünlerini sizlere tek bir platformda sunuyoruz ve ağırlıklı olarak kadınların yer aldığı müşteri portföyümüzde anne ve bebek ürünlerininde satışını yapıyoruz. Ayrıca terlik ve bone gibi ürünlerde kişiye özel üretim yapıyoruz.

Ürünlerin Garantisi Var Mıdır?

Tüm ürünlerimiz garantilidir. Kişiye özel yapılan ürünlerde sizden onay alınmaktadır. Kişiye özel yapılan ürünler yeniden satılabilirlik özelliğini kaybettiği için baskı sonrası değişim veya iade yapılamamaktadır. Fakat bizden kaynaklı olan bir sorun var ise birebir aynı ürünün yenisi hazırlanarak sizlere ücretsiz kargo ile teslim edilir. Bunun dışında kalan hazır giyim ürünleri, medikal kıyafetler, hemşire forması gibi ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcuttur. Merak etmeyin, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız neticesinde, ürün satışına kadar değil satıştan sonra da sizlerin yanındayız. 

Güvenli İnternet Alışverişi Nasıl Anlaşılır?

www.lionmedikalgiyim.com internet sitemiz SSL Güvenllik Sertifikasına sahiptir ve tüm güvenlik ve alt yapı işlemleri iMağaza tarafından karşılanmaktadır.

Saygılarımızla.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat!

Sizleri yormayacak şekilde hazırlanan sitemizde bir kaç adımda sipariş verebilir ve verdiğiniz siparişi 3 iş günü içinde teslim alabilirsiniz. (Stoklu ürünlerde geçerlidir. %90 ürünler stokludur) Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

1145/6 Sok. No:2/F Yenişehir Mah. Konak / İzmir

+90 539 293 53 66
info@lionmedikalgiyim.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.